در تاپ قاب انواع و اقسام هدفون‌های بی‌سیم ارزان‌قیمت به فروش می‌رسد که برخی از آن‌ها بسیار پرفروش هستند و توانسته‌اند مورد توجه زیادی قرار بگیرند. هندزفری بلوتوثی M10 یکی از همین هدفون‌های پرفروش در دیجی‌کالا است که حدود ۷۵ درصد از خریداران، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. در ادامه این هدفون را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

همین ابتدا باید بگوییم که هندزفری بلوتوثی M10 قیمت بسیار پایینی دارد و بخش مهمی از جذابیت آن به همین موضوع برمی‌گردد. در کنار قیمت پایین، باید به بهره‌گیری کیس از نمایشگر هم اشاره کنیم. این نمایشگر جذابیت ظاهری کیس را به طور قابل توجهی افزایش داده است. به لطف همین نمایشگر، می‌توانیم به راحتی میزان شارژ هرکدام از هدفون‌ها را به طور جداگانه مشاهده کنیم. در ضمن حین شارژ شدن کیس، درصد شارژ دریافتی را با یک انیمیشن نشان می‌دهد.

خوشبختانه درب کیس به صورت شفاف طراحی شده و بنابراین حتی اگر درب کیس هندزفری بلوتوثی M10 را ببندید، همچنان قادر به مشاهده‌ی این اطلاعات خواهید بود. شارژ شدن هدفون‌ها حدود ۲ ساعت طول می‌کشد و با هر بار شارژ می‌توانید حدود ۴ ساعت برای پخش موسیقی از آن استفاده کنید. مانند دیگر هدفون‌های ارزان‌قیمت، از نظر مکالمه کیفیت صدای خوبی ارائه نمی‌دهد ولی کیفیت صدای دریافتی از آن چندان بد نیست و می‌تواند انتظارات کاربران زیادی را برآورده کند.

در رابطه با تاخیر صدا هم باید بگوییم که تاخیر صدای نسبتا بالایی دارد و بنابراین بهتر است برای گیمینگ از آن استفاده نکنید. به طور کلی اگر به دنبال خرید یک هدفون ارزان‌قیمت با کیس جذاب هستید، این مدل می‌تواند توجه شما را جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *