برخی کاربران-به‌خصوص دخترها-به استفاده از گجت‌های با طراحی فانتزی علاقه‌ی بسیار زیادی دارند. اگر شما هم جزو این دسته از کاربران محسوب می‌شوید، در این ویدیو به یک ست ماوس و کیبورد با طراحی بسیار فانتزی و جذاب می‌پردازیم. در این ویدیو با بررسی کیبورد و ماوس مافی CANDY XR به این سوال جواب می‌دهیم که آیا این ست ارزش خرید دارد یا نه.

 

 

مهم‌ترین ویژگی کیبورد و ماوس مافی CANDY XR همین طراحی جذاب و خاص آن‌ها است. عمق کلید‌های کیبورد مانند کیبورد‌های مکانیکی است و به همین خاطر حین استفاده از آن، حس خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. البته باید خاطرنشان کنیم این کیبورد از نوع مکانیکی نیست. تامین انرژی این کیبورد از طرف دو باتری نیم‌قلمی تامین می‌شود که همراه با کیبورد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ماوس هم با وجود طراحی فانتزی و رنگ جذاب، در کل معمولی است و جذابیت آن به پای کیبورد نمی‌رسد. در کل برای این ماوس از طراحی مینیمال ساده‌ای استفاده شده ولی در کل خوش‌دست است. این نوع ماوس‌های کوچک برای دست‌های بزرگ مناسب نیستند ولی برای کاربرانی که به طور محدود از ماوس استفاده می‌کنند، می‌تواند تجربه خوبی ارائه کند. به منظور فعال کردن این ماوس، باید از یک باتری قلمی استفاده کنید.

کیبورد و ماوس مافی CANDY XR هر دو با یک دانگل به کامپیوتر وصل می‌شوند و در نتیجه امکان استفاده از بلوتوث را ندارید. همراه با این محصول، شرکت ژاتر که آن را گارانتی کرده، چند هدیه‌ی کوچک هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *