هولدر های ماشین جزء پرکاربرد ترین لوازم جانبی موبایل هستند و می توانند دسترسی به اعلان ها و تماس ها در هنگام رانندگی را راحت تر کنند. اگر در هنگام رانندگی از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید یا به صورت مداوم پیام های خود را چک می کنید، بدون شک به خرید هولدر موبایل برای ماشین فکر کرده اید. همانطور که می دانید هولدر ها به طور کلی در انواع دریچه ای، چسبی و مکنده وجود دارند و شما باید با توجه به نیاز و نوع ماشین تان یک گزینه را انتخاب کنید. اما بهترین هولدر برای ماشین های مختلف کدام است و چگونه می شود تشخیص داد که یک هولدر برای نوع داشبورد یا شیشه خودرو مناسب است؟ در این مقاله ابتدا انواع هولدر و کاربردشان برای ماشین های مختلف را بررسی می کنیم، سپس بهترین هولدر های بازار برای هر ماشین را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. با تاپ قاب مگ همراه باشید.

بهترین هولدر برای ماشین های مختلف

شما می توانید تقریبا هر هولدری را به ماشین متصل کنید، اما طراحی خاص ماشین ها در قسمت شیشه و داشبورد، موجب می شود در صورت انتخاب هولدر نامناسب، دسترسی به گوشی سخت شود. از این رو در نظر گرفتن بهترین هولدر برای ماشین، می تواند راحتی بیشتری برای تان به ارمغان بیاورد. در ادامه بهترین نوع هولدر برای استفاده در ماشین های مختلف را بررسی می کنیم. اگر می خواهید با انواع و بهترین هولدر های بازار آشنا شوید، به مقاله راهنمای خرید هولدر موبایل مراجعه کنید.

بهترین هولدر برای 206

بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

به دلیل انحنای شیشه و داشبورد 206، انتخاب هولدر مناسب برای این خودرو اندکی سخت می باشد و به سادگی نمی توانید یک مکان مناسب برای نصب هولدر پیدا کنید. طراحی خاص شیشه این ماشین، نصب هولدر مکنده بر روی شیشه را نامناسب کرده و زاویه مناسبی برای کار با گوشی به وجود نمی آورد. با این وجود نصب هولدر های مکنده بر روی داشبورد 206 انتخاب چندان بدی نیست و می تواند نیاز های تان را برطرف کند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که هولدر های مکنده همیشه پایدار نیستند و ممکن است با گذشت زمان از داشبورد جدا شوند.

از سوی دیگر قرار گرفتن هولدر بر روی داشبورد می تواند فضای داشبورد را اشغال کند و ظاهر ماشین را به هم بریزد. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از هولدر های دریچه ای است؛ هولدر های دریچه ای دید شیشه را کور نمی کنند و فضای داشبورد را هم اشغال نمی کنند. از این رو می توان گفت هولدر دریچه ای بهترین هولدر برای پژو ۲۰۶ می باشد.

بهترین هولدر برای 405

بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا

انتخاب بهترین هولدر برای پژو ۴۰۵ به دلیل طراحی فضای نسبتا زیاد داخل این ماشین، چندان سخت نیست و شما به راحتی می توانید انواع هولدر را برای این خودرو انتخاب کنید. در واقع تنها موردی که باید به آن توجه کنید، نوع نیاز و زاویه مناسب برای کار با گوشی است. می توانید هولدر های مکنده را در قسمت چپ یا راست شیشه نصب کنید و بدون هیچ مشکلی از گوشی استفاده کنید.

هولدر های چسبی هم می توانند جایگزین هولدر های مکنده باشند، این هولدر ها قیمت بسیار کمتری نسبت به انواع دیگر هولدر دارند، اما ممکن است در هنگام جدا کردن، اثر چسب بر روی شیشه یا داشبورد باقی بماند. با این حال اگر به اشغال فضای شیشه، داشبورد و حتی دریچه کولر علاقه ندارید، بهترین مکان برای نصب هولدر بر روی فرمان می باشد. هولدر های فرمانی بر روی فرمان قرار می گیرند و به وسیله استند می توانند گوشی را نگه دارند. بدین ترتیب در هر مکانی می توانید به گوشی دسترسی داشته باشید.

بهترین هولدر برای تیبا

بهترین هولدر موبایل برای 206

به دلیل محدود بودن فضای داشبورد و کوچک بودن شیشه جلویی، انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا اندکی سخت است. اگر از هولدر های چسبی یا مکنده استفاده کنید، ممکن است دیدتان به جاده محدود شود و نتوانید به درستی رانندگی کنید. از این رو بهتر است به سراغ خرید هولدر های دریچه ای بروید. این نوع هولدر می تواند یکی از بهترین هولدر ها برای خودرو تیبا باشد. خوشبختانه این هولدر ها انواع مختلفی دارند و از نوع مگنتی (برای اتصال گوشی به صورت آهنربایی) تا نوع شارژ وایرلس آن ها را می توانید در بازار بیابید.

بهترین هولدر برای پژو پارس

بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین پرشیا یا پارس هم مانند پژو 405 خواهد بود؛ طراحی داخلی این خودرو ها تفاوت چندانی با همدیگر ندارند و شما می توانید از فضای داخلی این خودرو ها به منظور نصب هر هولدری استفاده کنید. مانند خودرو 405، هولدر های چسبی گزینه مناسبی برای پژو پارس می باشند و اگر نمی خواهید مبلغ زیادی برای هولدر خرج کنید، می توانند نیاز های تان را برطرف کنند. اگر با کنده شدن مکرر هولدر های مکنده مشکلی ندارید، می توانید آن ها را نیز تهیه کنید. هولدر های مکنده در انواع مختلفی تولید می شوند و می توانید آن ها را از چند ده هزار تومان تا چند صد هزار تومان بیابید.

بهترین هولدر برای کوییک

راهنمای انتخاب بهترین هولدر گوشی برای ماشین

خودرو کوییک نیز به دلیل فضای نه چندان زیاد در شیشه جلویی گزینه مناسبی برای نصب هولدر های شیشه ای نیست. هولدر های مکنده داشبوردی نیز به دلیل قوس کم داشبورد به راحتی در این خودرو نصب نمی شوند. از این رو می توان گفت بهترین هولدر موبایل برای ماشین کوییک، هولدر دریچه ای می باشد. شما به سادگی می توانید هولدر های دریچه ای را در دریچه های مرکزی کولر این خودرو نصب کنید و پس از آن گوشی خود را در تمام مدت در دید داشته باشید. نزدیک بودن این دریچه به پورت فندکی ماشین موجب می شود در هنگام شارژ تلفن همراه نیز مشکلی نداشته باشید، از این رو سعی کنید هولدر هایی انتخاب کنید که در قسمت پایینی شیاری برای شارژ داشته باشند.

بهترین هولدر برای ساینا

بهترین هولدر برای ماشین ساینا

فضای داخلی و داشبورد خودرو ساینا، شباهت زیادی به خودرو کوئیک دارد، به همین دلیل انتخاب بهترین هولدر برای ساینا هم از قاعده ای مشابه پیروی می کند. به دلیل فضای کم داشبورد، نصب هولدر های مکنده برای این ماشین انتخاب چندان مناسبی نیست اما شما به راحتی می توانید از انواع هولدر های دریچه ای بر روی این ماشین استفاده کنید. فضای داخلی خودرو مشکلی برای نصب هولدر های دریچه ای ایجاد نمی کند و می توان گفت این هولدر ها بهترین انتخاب هستند. با این حال فضای مناسب شیشه امکان نصب هولدر های مکنده بر روی شیشه را هم فراهم می کند. بنابراین اگر علاقه ای به استفاده از هولدر های دریچه ای ندارید، می توانید هولدر های مکنده را بر روی شیشه این خودرو نصب کنید.

بهترین هولدر برای سمند

بهترین هولدر برای ماشین های ایرانی

خودرو سمند نیز مانند خودرو های 405 و پارس می تواند فضای زیادی برای نصب هولدر مورد نظر در اختیارتان قرار دهد. البته فضای داشبورد نمی تواند محل مناسبی برای نصب هولدر در این خودرو باشد و بهتر است که شیشه یا دریچه کولر را برای این کار در نظر بگیرید. از این رو هولدر های چسبی یا مکنده گزینه مناسبی برای استفاده در سمند می باشند. با این وجود اگر به دنبال بهترین هولدر برای سمند هستید، هولدر های دریچه ای شما را کاملا راضی خواهند کرد. هولدر های دریچه ای بر روی دریچه کولر قرار می گیرند و زاویه نسبتا مناسبی برای دسترسی دارد. البته باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که روشن بودن کولر یا بخاری می تواند موجب تغییر دمای گوشی شود.

بهترین هولدر برای ال 90

بهترین هولدر برای انواع ماشین

خودرو ال ۹۰ نیز یکی از خودروهای خاص است که به لطف فضای داخلی اش تقریبا هر هولدری را می توانید برای ان خریداری کنید. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که به دلیل طراحی دریچه های کولر و بخاری این خودرو، نمی توان هولدر های دریچه ای را برای این خودرو تهیه کرد. بهترین هولدر برای ال نود هولدر مکنده می باشد. شما می توانید بسته به نوع نیاز تان این نوع هولدر ها را بر روی شیشه یا داشبورد نصب کنید. با اینکه هولدر های مکنده با گذشت زمان جدا می شوند، اما با گشت و گذار در بین برند های معتبر بازار، می توانید محصولات مناسبی را پیدا کنید که طول عمر بیشتری داشته باشند.

بهترین هولدر برای برلیانس H320 و H220

بهترین هولد برای ماشین brilliance H320 و brilliance H220

انتخاب بهترین هولدر ماشین برای برلیانس H320 و H220 به لطف فضای داخلی نسبتا زیاد آن چندان سخت نیست. شما می توانید به راحتی از هولدر های دریچه ای در این خودرو استفاده کنید و هر گوشی با هر اندازه ای را بر روی آن نصب کنید. نزدیک بودن دریچه کولر به پورت فندکی در این خودرو ها، موجب می شود در هنگام قرار دادن گوشی بر روی هولدر بتوانید به شارژ آن نیز بپردازید. استفاده از هولدر های دریچه ای با پایه کوتاه موجب می شود فضای زیادی از بخش مرکزی خودرو تان اشغال نشود اما اگر بازهم علاقه ای به قرار دادن گوشی در این قسمت ندارید، می توانید به سراغ هولدر های مکنده شیشه ای بروید.

بهترین هولدر برای شاهین

بهترین هولدر ببازار برای ماشین شاهین

سوال برخی از کاربران خودرو شاهین، همواره این است که بهترین هولدر برای شاهین کدام است و چگونه می توان یک هولدر برای این خودرو انتخاب کرد که هم فضای کمی اشغال کند و هم به راحتی در دسترس راننده باشد. عموما فضای مرکزی داشبورد این خودرو زیاد است و جای کافی برای نصب هولدر مکنده داشبوردی را فراهم می کند. به همین دلیل می توان گفت هولدر های داشبوردی بهترین گزینه برای نصب در خودرو شاهین هستند.

شما می توانید این نوع هولدر را خریداری کنید و سپس آن را با توجه به زاویه مناسب خود بر روی داشبورد نصب کنید. علاوه بر این، با توجه به نوع دریچه کولر خودرو شاهین می توانید همواره هولدر های دریچه ای را نیز برای آن خریداری کنید؛ دریچه کولر این خودرو ابعاد نسبتا بزرگی دارد و در صورت استفاده از این هولدر ها با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

بهترین هولدر برای تارا

بهترین هولدر بازار برای خودرو تارا

انتخاب بهترین هولدر برای تارا با توجه به ابعاد نسبتا زیاد دریچه کولر این خودرو کار چندان دشواری نیست. می توان گفت هولدر های دریچه ای بهترین گزینه برای نصب در این خودرو هستند اما باید به این موضوع نیز دقت کنید که استفاده از هولدر های دریچه ای بزرگ موجب می شود دید راننده به مانیتور ماشین کور شود. بنابراین هولدر های دریچه ای سکه ای را می توان بهترین هولدر برای تارا دانست. این هولدر ها اندازه بسیار کوچکی دارند و می توانید آن ها را به سادگی در قسمت کناری دریچه کولر نصب کنید. استفاده از این هولدر ها علاوه بر اشغال فضای کم از داشبورد، موجب می شود گوشی تان همواره در دسترس باشد.

بهترین هولدر برای دنا

بهترین پایه نگهدارنده گوشی و هولدر موبایل برای خودرو

خودرو دنا دارای یک داشبورد نسبتا وسیع است که فضای خوبی برای نصب هولدر در اختیارتان قرار می دهد. از این رو می توان گفت بهترین هولدر برای ماشین دنا، یک هولدر داشبوردی گیره ای یا مکنده می باشد. شما می توانید هولدر های داشبوردی را در قسمت مرکزی داشبورد، یا سمت چپ فرمان نصب کنید. دقت داشته باشید که هولدر هایی با ارتفاع کم انتخاب کنید تا دیدتان به جاده محدود نشود. همچنین اگر علاقه ای به شلوغ کردن داشبورد ندارید میتوانید مدل های دریچه ای را استفاده کنید اما این موضوع را در نظر داشته باشید که به دلیل دریچه کولر کوچک این خودرو تمامی جریان هوا خروجی از این بخش به هولدر برخورد می کند.

بهترین هولدر برای پراید

بهترین هولدر موبایل برای ماشین خرید

به طور کلی تقریبا هر هولدری را می توانید برای پراید استفاده کنید، شیشه و داشبورد این خودرو چندان بزرگ نیست اما برای نصب یک هولدر کافی خواهد بود و به مشکلی بر نمی خورید. هولدر های مکنده می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب باشند زیرا به سادگی می توانید آن ها را از روی شیشه جدا کرده و بر روی داشبورد نصب کنید. بدین ترتیب آزادی عمل کافی برای انتخاب زاویه مناسب خواهید داشت. انتخاب هولدر فرمان هم می تواند گزینه مناسبی باشد و یک گزینه ایده آل برای کنترل گوشی را در اختیارتان قرار دهد.

معرفی بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی

در ادامه بررسی می کنیم که بهترین هولدر موبایل برای ماشین های مختلف کدام است تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

هولدر های معرفی شده در این لیست، صرفا پیشنهادی بوده و می توانند بهترین گزینه موجود نباشند. در این لیست تلاش کردیم که بهترین گزینه را با توجه به نوع خودرو، در اختیار تان قرار دهیم. حق انتخاب با شماست!

 

هولدر دریچه ای باسئوس SUYL

برند باسئوس، یکی از غول های عرضه لوازم جانبی محسوب می شود. یکی از بهرتین هولدر های موبایل برای ماشین پژو 206، هولدر Baseus SUYL می باشد، این هولدر از نوع دریچه ای است و به راحتی بر روی دریچه کولر نصب می شود. باسئوس این هولدر را از جنس پلاستیک مقاوم ساخته و پایداری مناسبی در استفاده های طولانی ارائه می دهد. نگهدارنده گوشی از نوع جازبه ای بوده و با وزن گوشی، ان را چفت می کند. این نگه دارنده به یک لایه سیلیکونی نیز مجهز شده تا به قاب پشتی گوشی آسیبی وارد نکند.

  • سازگار با گوشی های 4 الی 6 اینچ
  • فضای خالی برای درگاه شارژ
  • بدنه از جنس پلاستیک مقاوم
بهترین هولدر موبایل برای ماشین پراید

سخن پایانی

در این مقاله، بهترین هولدر برای ماشین های مختلف را بررسی کردیم تا بتوانید گزینه مناسب تری را با توجه به مدل ماشین تان خریداری کنید. انتخاب نوع هولدر بستگی به میزان استفاده تان از گوشی در هنگام رانندگی دارد؛ اگر به صورت تمام وقت از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید بهتر است که هولدر های دارای شیار شارژر یا هولدر های شارژ وایرلس تهیه کنید.

در غیر این صورت یک هولدر ارزان قیمت هم می تواند پاسخگوی نیاز های تان باشد. بنظر شما بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی کدام است و کدام برند را برای خرید پیشنهاد می دهید؟نظرات و تجربیات خود را در زمینه استفاده از هولدر با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همکاران گرامی همچنین می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده لوازم جانبی، اقدام به فعال سازی حساب همکار کنند تا پس از آن قیمت ها به صورت عمده برای شان به نمایش در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *