در این چند روز اخیر که شاهد رشد همستر کامبت در تلگرام هستیم بر آن شدیم تا در این مقاله به چند سوال مهم در این رابطه پاسخ دهیم.

با توجه به این که نات کوین در گذشته ای نزدیک نقد شد و مردم توانستند از آن سود های یک شبه به جیب بزنند،متاسفانه شاهد این هستیم که جوانان عزیز کشورمان در تلاشند که از این طریق صاحب سرمایه ای شوند البته ما منکر این نیستیم که باید از فرصت ها استفاده کرد ولی با توجه به مبهم بودن آینده اینها و با توجه به اینکه اکثر افرادی که در بازار های مالی خارجی فعالیت می نمایند زمانیکه بدون دانش کافی وارد می شوند سرمایه خود را در بازارهایی اعم از کریپتو کارنسی و یا فارکس و بورس و …. هستیم.

در ابتدا از شما خواهش مندیم که با دانش کافی از این بازار های مالی اقدام به سرمایه گذاری نمایید و یا با مشورت با افراد صاحب تجربه اقدام به سرمایه گذاری و قرار گیری در پوزیشن های مختلف نمایید.

بحث را کش ندهیم و مستقیما وارد بحث اصلی شویم.

1-همستر کامبت و یا تپ سووپ (tapswap) و …. چقدر احتمال نقد شوندگی دارند؟

تا این روز که اقدام به نگارش این مقاله می نماییم ،فعلا اطلاعات خاصی در دسترس نیست و بیشتر گمانه زنی هایی در این راستا انجام شده است.

2- مقدار پولی که از همستر کامبت دریافت می کنیم چقدر است؟

فعلا چیزی در این مورد گفته نشده و در اخبار غیر رسمی عددی حدود 12 دلار برای یک میلیون سمه همستر پیش بینی کرده اند.

3- چه زمانی همستر نقد میشود؟

باز هم طبق اخبار غیر رسمی 11 تیر اسامی بازیکنان لیست میشود و به صرافی جهت نقد شئندگی ارسال می گردد.

البته گفته شد که این اخبار غیر رسمی است و هیچ یک از شرکت های اسپانسر و یا سازنده بازی آنرا تایید و یا رد نکرده اند.

و در آخر در صورت تایید آن و لیست نام شما پیشنهاد میشود از صرافی هایی که بخاطر تحریم های ایران از ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان محروم نیستند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *